آموزش آنلاین و تدریس خصوصی

تدریس خصوصی
تدریس خصوصی
آموزش آنلاین
آموزش آنلاین

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش آنلاین عدالتی
آموزش آنلاین عدالت

  تدریس به صورت آنلاین :   

تدریس از طریق اینترنت و به صورت آنلاین به همراه صوت ، تصویر و ویدیوی آموزشی و تصویر مدرس در صورت نیاز می باشد  

دراین روش مدرس ( پویا عدالتی ) راس ساعت هماهنگ شده آنلاین و با فراگیر از طریق نرم افزار های کامپیوتری مانند Anydesk , …  در اتباط خواهد بود .

امروزه  وجود کار های زیاد ، ترافیک و …  منجر به بروز مشکلی مانند اتلاف وقت شده است که در طول روز همگی  آن را تجربه میکنیم . آموزش های آنلاین و از راه دور می تواند یک راه حل بسیار خوب برای حل این مشکل باشد و مزایای زیادی دارد که از مهم ترین آن ها  صرفه جویی در زمان و عدم نیاز به مکان فیزیکی جهت تدریس و آموزش اشاره کرد .

تدریس خصوصی :

کلاس های گروهی اگرچه هزینه کمتری نسبت به کلاس خصوصی دارد اما مشکلاتی نیز دارد از جمله اینکه اگر در کلاس های گروهی مطلبی را متوجه نشوید ، به دلیل کمبود وقت و همچنین وجود سایر فراگیرانی که نیازی به توضیح بیشتر ندارند ، امکان توضیح مجدد به شما را سلب می کند ضمن اینکه تدریس خصوصی باعث یادگیری بهتر و موثرتری خواهد بود  لذا برای چنین اشخاصی کلاس های خصوصی توصیه می شود چون نه تنها می توان هر مطلب را به کرّرات توضیح داد ، علاوه بر این می توان مثال های بیشتری نیز برای فراگیر بازگو کرد تا هم بازدهی افزایش پیدا کند و هم فرآیند یاددهی و یادگیری به نحوه مطلوب تری انجام شود ضمن اینکه اگر شما در یادگیری نرم افزار عجله داشته باشید ، تدریس خصوصی و یا آنلاین توصیه می شود .

 در صورت نیاز به مشاوره و یا درخواست آموزش آنلاین و یا تدریس خصوصی  فرم زیر  را پر نمایید

 

پر کردن موارد ستاره دار الزامی است